Manufaktura nalewek

Oferta dla FIRM & Personalizacja

Manufaktura Nalewek to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości alkoholi z Podkarpacia. Nasze nalewki pochodzące z Krosna, prosto z tzw. Bramy Bieszczad, to idealny prezent dla Twojego kontrahenta. Nalewki Podkarpackie z Manufaktury Nalewek to gwarancja jakości i zadowolenia.
Specjalna oferta dla firm. Polski, regionalny produkt wytwarzany przez lokalną firmę. Nalewka jako doskonały prezent dla Waszych klientów, pracowników. Personalizacja etykiet. Personalizacja opakowań. Przy realizacji większych zamówień możliwość wyboru dedykowanej butelki.
Możliwość wytworzenia zaproponowanego przez Was rodzaju nalewki (rodzaj owocu, poziom alkoholu, poziom słodyczy). Dodatkowo możliwość przygotowania zestawów zawierających oprócz naszych nalewek inne regionalne produkty, np. czekolady, dżemy, okowity itp.

Spersonalizowana etykieta

Uważasz, że dobrym pomysłem byłaby nalewka, ale alkohole ze sklepu wydają Ci się nudne i przewidywalne? Spraw innym prezent, na którym będzie widniała Twoja własna etykieta! Taki podarunek to pewność oryginalności i świetna pamiątka dla odbiorcy.

Spersonalizowane pudełko

Nie ma bardziej wyjątkowego prezentu, niż ten podarowany od serca i jedyny w swoim rodzaju. Spersonalizowane pudełko z nalewką sprawi, że obdarowana osoba poczuje się niezwykle ważna i z pewnością zapamięta podarunek na długi czas.

Przygotujemy dla Ciebie nalewkę

Lubicie konkretny smak, którego nie produkujemy na co dzień? Może kolor Waszej firmy jest inny niż owoców, z których robimy nasze nalewki? Napisz do nas, na pewno wspólnie uda nam się dojść do porozumienia tak, by Twoja firma mogła pochwalić się oryginalnym prezentem.