Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Oferta dla firm & Personalizacja

W Manufakturze Nalewek zajmujemy się produkcją wysokiej jakości alkoholi z Podkarpacia. Nasze produkty produkowane są w Krośnie czyli tzw. Bramie Bieszczad. U nas wszystko zaczyna się od owoców. Przygotowujemy nalewki wyłącznie z tych najlepszych , z podkarpackich sadów. Starannie kontrolujemy proces produkcji i czas, kiedy owoce są pod naszą opieką. Nasze produkty: nalewki, wódki oraz destylaty to idealny prezent dla Waszych pracowników lub kontrahentów. To także gwarancja jakości i zadowolenia.

Nalewka lub inny alkohol z naszej oferty to Polski, regionalnie wytwarzany ręcznie produkt. Nasze produkty to także możliwość personalizacji etykiet czy opakowań, w które je spakujemy. Przy większych zamówieniach możemy nalewki wlać także do wybranych przez Was butelek.

Oferujemy także możliwość wyprodukowania wybranego przez Was smaku nalewki (między innymi: rodzaj owocu, poziom alkoholu czy słodyczy w butelce).

Spersonalizowana etykieta

Uważasz, że dobrym pomysłem byłaby nalewka, ale alkohole ze sklepu wydają Ci się nudne i przewidywalne? Spraw innym prezent, na którym będzie widniała Twoja własna etykieta! Taki podarunek to pewność oryginalności i świetna pamiątka dla odbiorcy.

Spersonalizowane pudełko

Nie ma bardziej wyjątkowego prezentu, niż ten podarowany od serca i jedyny w swoim rodzaju. Spersonalizowane pudełko z nalewką sprawi, że obdarowana osoba poczuje się niezwykle ważna i z pewnością zapamięta podarunek na długi czas.

Przygotujemy dla Ciebie nalewkę

Lubicie konkretny smak, którego nie produkujemy na co dzień? Może kolor Waszej firmy jest inny niż owoców, z których robimy nasze nalewki? Napisz do nas, na pewno wspólnie uda nam się dojść do porozumienia tak, by Twoja firma mogła pochwalić się oryginalnym prezentem.

Skontaktuj się z nami

Potwierdź swój wiek
Mam 18 lat lub więcej