Zastanawiasz się by rozpocząć swój własny biznes? Chcesz otworzyć pijalnie nalewek i zastanawiasz się od czego zacząć? Czytaj dalej – pomożemy.

 

Własna pijalnia nalewek to przede wszystkim odpowiedni produkt. To jak będzie smakowała nalewka, którą podasz swoim klientom będzie przede wszystkim decydowało o ich opinii, o tym czy wrócą do Twojego lokalu lub czy polecą go swoim znajomym. Manufaktura Nalewek to rzemieślniczy producent nalewek – wszystkie nasze produkty wytwarzane są ręcznie z zachowaniem wysokiej dbałości o szczegóły oraz doskonałej jakości. Produkujemy nalewki od lat i zajmujemy się tym na dużą skalę. Możemy zaoferować gotowe już wytwarzane przez nas produkty w dwóch liniach:

  • Nalewki lekkie czyli o zawartości 18% alkoholu – wymagające tylko zezwolenia na sprzedaż alkoholu B (to zezwolenie tańsze – 525 PLN) w dużym przekroju smaków; między innymi: malina, rabarbar, cytryna, wiśnia, porzeczka, śliwka.
  • Nalewki tradycyjne czyli o zawartości alkoholu od 28% w tradycyjnych smakach takich jak wiśnia, malina, czarna porzeczka czy dereń.

Nalewki do Twojej pijalni możemy przygotować w większych zbiornikach lub keg’ach. Jeśli masz swoją własną recepturę nalewek i chcesz żebyśmy wytworzyli według niej nalewki – również możemy to zrobić. Możesz zlecić nam produkcję kontraktową w Manufakturze Nalewek. Skontaktuj się z nami a my pomożemy by Twój nalewkowy biznes był strzałem w dziesiątkę.

Manufaktura Nalewek – producent nalewek z Podkarpacia.

Potwierdź swój wiek
Mam 18 lat lub więcej