Nalewki z podkarpacia

W harmonii z naturą tworzymy linię ekskluzywnych nalewek.

Wszystko zaczyna się od owoców, przygotowywujemy nalewki wyłącznie z tych najlepszych,  z podkarpackich sadów. Starannie kontrolujemy proces produkcji i czas kiedy owoce są pod naszą opieką. Nigdy nie wiemy kiedy nalewki będą wypijane więc produkujemy je aby móc cieszyć się nimi już teraz ale również, żeby mogły być przechowywane przez długi czas jako wspomnienie chwili lub celebrowania wydarzenia w przyszłości. Przyjemność, natura, kultura oraz radość chwili, to wszystko łączą nasze nalewki.

Symbolem naszej Manufaktury są kieliszki, które doskonale prezentują nalewki na każdym stole.

Wszystko zaczyna się od owoców…

Historia

Manufaktura nalewek to firma rodzinna założona w 2013 roku. Hołdujemy  tradycji polskich trunków, które od zawsze gościły na polskich stołach  a  podawane przez panny apteczkowe wspomagały trawienie i dodawały  animuszu. Często trzymane pod kluczem kusiły domowników i podkręcały  długie zimowe wieczory. Korzystając z pięknych ekologicznych terenów Podkarpacia jakie zamieszkujemy postanowiliśmy zamknąć owoc w „mocnej”  butelce i cieszyć się nim tak jak kiedyś nasi przodkowie.

Nalewki… pasja, sztuka, tradycja.

Villenoir

Oś czasu

Location

Powstaje manufaktura

Po długim epizodzie tworzenia nalewek w domowym zaciszu, licznych zachętach zadowolonych znajomych - zrobiliśmy to, powstała Manufaktura Nalewek.

2013

Location

Wyposażenie hali, zbiór owoców

Po roku spędzonym na wizytach u innych producentów, dostawców sprzętu oraz wielu, wielu testach udało nam się w pełni wyposażyć halę, przygotować owoce - byliśmy gotowi.

2014

Location

Nalewki w maceracji

Kiedy owoce z podkarpackich sadów zostały przez nas odpowiednio wyselekcjonowane te najlepsze zostały poddane maceracji przez okres od dwóch do sześciu tygodni z okresowym mieszaniem. Następnie nalewki przelane zostały do tanków do czasu wygładzenia smaku.

2016

Location

Pierwszy rozlew

Gdy udało nam się wybrać butelki, stworzyć piękne etykiety a smak był już idealny w lipcu 2017 roku rozlaliśmy pierwszą partię butelek.

2017