W związku z rozwojem naszej manufaktury poszukujemy Regionalnych Przedstawicieli Handlowych

Wielkopolskie                                                      Małopolskie

Dolnośląskie                                                         Łódzkie

Śląskie                                                                    Mazowieckie

Wybranym kandydatom oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w młodym i kreatywnym zespole,
  • Realny wpływ na rozwój projektów,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer,
  • Atrakcyjny system premiowy

Oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu pojazdów,
  • Predyspozycje do handlu i negocjacji, nastawienie na osiąganie wyników,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobre umiejętności rozwijania kontaktów interpersonalnych i relacji biznesowych
  • Doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność oraz odpowiedzialność w działaniu
  • Dyspozycyjność, komunikatywność i zaangażowanie
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

Twoje Zadania:

  • Realizacja planów sprzedaży na podległym obszarze,
  • Osiąganie zaplanowanego celu dystrybucji,
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy,
  • negocjowanie warunków z Partnerami Handlowymi
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym obszarze
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i w branży

Skontaktuj się z nami:
marcin@manufakturanalewek.pl ,
tel.: 511 425 501 lub przez formularz:

wsppracuj-z-nami